FESTIVAL OSLAVY BYLIN

Sobota 01.08.2020 / start 10:00 - 18:00 / kde Sady svobody / bez vstupného / / / /
FESTIVAL OSLAVY BYLIN
FESTIVAL

Opavská kulturní organizace a spolek Jsme Yggdrasil zvou všechny, malé i velké na festival oslavující sílu a moudrost bylin. Od rána do večera si budete užívat vůní, péče, ochutnávat to nejlepší jídlo a pití prodchnuté bylinami, nasávat zajímavé informace, hrát si, bavit se, tvořit a relaxovat. Přivítáte voňavý svět bylin do svých domácností.

Slavnostní zahájení festivalu proběhne v sobotu 1. 8. 2020 v 10 hodin skupinou Čarozpěv.

Těšit se můžete na Tvořivé dílničky pro děti i dospělé, přednášky (Jarmila, Podhorná, Renáta Jahodová atd.) a workshopy v altánu na Ptačím vrchu, tématicky přizpůsobené podpoře imunity, uvolnění stresu a utužení zdraví.

Relax zóna vás přivítá odpočinkem pod pyramidou, posezením v Kouzelné čajovně či u vodní dýmky s lahodným mokem v lehátkách od Marvin´s hookah loonge.

Skvělé jídlo prodchnuté bylinkami připraví Bobaja a Květ lotosu. Chybět nebude ani zmrzlina a pivo. Letos si na své přijdou i příznivci masa. Výborné burgery s bylinkami zajistí Café bar malé café. Osvěžit se můžete bylinkovými drinky a dalšími dobrotami od Kavárny Libertas.

Jarmark se ponese vůněmi čerstvých i sušených bylin a různorodých výrobků z nich. Je opravdu na co se těšit. Rozloučíme se vystoupením skupiny Luna v 17 hodin.

Srdečně vás zveme. Za celý tým, Renáta Jahodová